kõik kategooriad
Meist

Meist

Avaleht> Meist

Firmast

2003. aastal asutatud Zhejiang Leinuo Textile Technology Co., Ltd. asub Zhuji linnas, Zhejiangi provintsis, pindalaga 12862.20 ruutmeetrit ja ehituspinnaga 38,064.47 XNUMX ruutmeetrit.

Ettevõte tegeleb peamiselt DTY, SCY (õhk / mehaaniline), RCY (lateks / Spandex).Saame pakkuda erinevate spetsifikatsioonidega kvaliteetset toorainet puuvillaste sokkide, siidsokkide, õmblusteta aluspesu, kinnaste, riiete ja muude tekstiilide jaoks. Meil ​​on 8 täiustatud elastse lisamise masinat, 1 õhukattega lõngamasin, 21 trumli kerimismasinat, 120 mehaanilised katmislõnga masinad, 26 spandekskummi masinat ja 5 latekskummi masinat.

Ettevõttel on rohkem kui 10-aastane tootmisteenuste kogemus, professionaalne tootmistehnoloogia ja kvalifitseeritud tööstustöötajad. Oleme loonud sügava strateegilise liidu ettevõttega nailon, polüester, spandexi tarnijad, eriti Lycra turustaja. Uute toodete projekteerimise edendamiseks sokkide ja masinate ettevõtetega on neil ka hea maine, mis juhib tööstuse arengusuundi.

Ettevõte asub kiire ekspordiga ja mugav transport võimaldab kiiret kohaletoimetamist õigeaegselt. Ningbo sadamasse kulub 1.5 tundi, Shanghai sadamasse 2.5 tundi, Hangzhou Xiaoshani rahvusvahelisse lennujaama 45 minutit, Yiwu rahvusvahelisse lennujaama 20 minutit ja 2.5 tundi Shanghai Pudongi rahvusvahelisse lennujaama.

Oleme aastaid tuginenud Zhejiangi, Jiangsu, Liaoningi, Jilini ja Taiwani suurematele kudumis- ja tekstiiliturgudele ning müügile Euroopasse, Ameerika Ühendriikidesse, Kagu-Aasiasse ja teistesse riikidesse.

Peame kinni rohelise vähese COXNUMX-heitega ja keskkonnakaitse arengustrateegiast. Nõudes alati "kliendikeskset" ärifilosoofiat, et luua ressursse säästev ja keskkonnasõbralik ettevõte, mille kvaliteedipoliitika on "kõrgtehnoloogia kvaliteet ja klientide pidev rahuldamine".

ajalugu

Sertifikaadid

GRS
GRS
GRS
Sertifikaadid
Sertifikaadid
Sertifikaadid
Sertifikaadid
Sertifikaadid
Sertifikaadid