kõik kategooriad
Zhejiang Leinuo Textile Technology Co., Ltd

Avaleht> Tooted > Kaetud lõng > Õhuga kaetud lõng

Tehase otsehinnaga tippkvaliteediga 4075 õhkkattega lõng sokkide valmistamiseks


Minimaalne tellimiskogus:1000kg
Pakend:67 cm * 45 cm * 31.5 cm (ACY)
Tarneaeg:Vastavalt tellimusele
Maksmine:T/T (30% ettemakse; 70% enne konteineri laadimist); L/C silmist.
Toitevõimsus:15 tonni päevas
Port:Ningbo / Shanghai


KÜSITLUS
  • Kirjeldus
  • Parameetrid ja iseloom
  • meie teenused
  • FAQ
  • taotlus
  • Küsitlus
Kirjeldus
toote tüüp:

õhuga kaetud lõng


Lähtekoht:

Hiina
Materjal:Spandex ja poy lõng 
Tootja nimi:Leinuo
Lõnga tüüp:

õhk kaetud lõng

Täpsustus:2070
Värvus:toores valge/toores must/Kliendi sõnul vajadustele
Certification:Öko-Tex Standard 100
Twist:s/z
Tasasus:Standard
Kasutus:

õhuga kaetud lõng Sellel pole mitte ainult pakitud polüestri omadused, vaid ka elastsus ja elastsus, mis kompenseerib ühekomponendilise hõõgniidi defekti. Seda kasutatakse laialdaselt ujumistrikoodes, sokkides, vabaajarõivastes ja muudes toodetes. Saate neid hõlpsalt osta.


Parameetrid ja iseloom

Mis on twist S ja twist Z?


Viimasel ajal on palju räägitud S twist ja Z twist niitidest ning see pälvib tähelepanu. Mõned nimetavad keerme keeramist vasak- või parempoolseks keerdumiseks, kuid õige terminoloogia on S- või Z-keerdumine. Kui õmblusniit on valmistatud, koosneb see mitmest niidist, tavaliselt kahest või kolmest niidist (mida nimetatakse ka kihiks või kihiks), mis on kokku keeratud, kuigi mõnel võib olla kokku keeratud kuni kuus või kaheksa niiti. Kõik kodumasinate, tööstusmasinate või pikaharuliste masinate jaoks valmistatud õmblus-, tikkimis- või tikkimisniidid peavad olema Z-keerdmustriga.

Oluline on keerdumise suund. Kui hoiate kõnnitee ühest otsast ja keerate seda vasakule, loote "S" keerdumise. Kui keerate seda paremale, loote "Z" keerdumise

Üksikute kiudude esialgne keerd (või esimene keerd) peaks olema S-keerd. Seejärel keeratakse need kiud kokku lõplikuks Z-keerdumiseks, et moodustada niit. See kehtib kogu maailmas kõigi suuremate õmblus-, tikkimis- või tikkimismasinate puhul. On mõned niidid, millel on vastupidine keerd. Mõned käsitsi teppimis-, kudumis- ja kudumislõngad on lõpliku S-keeruga. Kui kasutate vastassuunalise keerdusega niiti, siis lõngaga õmblemise asemel lõng lahti. Niidid ei ole tähistatud keerdmustriga, kuna seda ei peeta oluliseks teada. Kui kasutate usaldusväärse ettevõtte kvaliteetset niiti ja õmblete sellega ettenähtud otstarbel, on sellel tõenäoliselt õige keerd. Kui märkate, et teie niit õmblemisel lahti hargneb, on tõenäoliselt tegemist niidiga, mis pole mõeldud masinatööks.

75d denier polüesterlõng 36F DTY tekstuuriga lõng


meie teenused

Õhuga kaetud lõnga tugevus ja venivus suurenevad spandexi eeltõmbe suhte suurenemisega. Pärast spandex-katte lõnga venitamist teatud väärtuseni põhjustab spandextraadi kokkutõmbumine välimise kiu kõverdumist. Eeltõmbe suhet vastavalt suurendades väheneb spandexi sisaldus ja väliskiu kurrutusaste on suur. Kui aga süvis on liiga suur, on spandextraadi deformatsioonivahemik lähedane deformatsiooni kriitilisele väärtusele, mis vähendab spandeksiga kaetud lõnga tugevust ja pikenemist, kuid on kasulik spandeksiga kaetud lõnga ühtlusele.

pilt

FAQ

1.Q: Millised on spandexiga kaetud lõngade omadused?

V: Odav õhuga kaetud lõng (lühendatult ACY) on lõng, mis tõmmatakse hõõgniidi ja spandeksi abil samaaegselt läbi teatud tüüpi düüsi ning mida pihustatakse regulaarselt kõrge suruõhuga, et moodustada rütmilisi võrgupunkte. Kangas tundub pehme. ja sile; Mehaanilise kattega lõngad (lühendatult SCY) kedratakse ja keeratakse spandexil ühtlase tõmbega. Neid keerutatakse ja keeratakse (lühendatult TPM). Selle lõnga peamine omadus on selle sile ja sirge kanga stiil.


2.K: Kas kontrollite valmistooteid?

V: jah, enne saatmist kontrollib QC osakond iga tootmisetappi ja valmistooteid.


3.Q: Mis on ACY?

A: ACY on õhuga kaetud lõnga lühend. See koosneb spandexist jaPOY. Põhiprotsess on õhu sissepritse. Ja selle saab jagada nailon-ACY-ks ja polüester-ACY-ks.


APplication

证书+宝宝-02

Küsitlus
Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

Kuumad kategooriad