kõik kategooriad
Zhejiang Leinuo Textile Technology Co., Ltd

Avaleht> Tooted > Kaetud lõng > Õhuga kaetud lõng

värviline 4070 õhuga kaetud lõng 100% nailonist lõng aluspesu kudumiseks


Minimaalne tellimiskogus:1000kg
Pakend:67 cm * 45 cm * 31.5 cm (ACY)
Tarneaeg:Vastavalt tellimusele
Maksmine:T/T (30% ettemakse; 70% enne konteineri laadimist); L/C silmist.
Toitevõimsus:15 tonni päevas
Port:Ningbo / ShanghaiKÜSITLUS
  • Kirjeldus
  • Parameetrid ja iseloom
  • meie teenused
  • FAQ
  • taotlus
  • Küsitlus
Kirjeldus
toote tüüp:

värviline 4070 õhuga kaetud lõng


Lähtekoht:

Hiina
Materjal:Spandex ja poy lõng 
Tootja nimi:Leinuo
Lõnga tüüp:

õhk kaetud lõng

Täpsustus:4070
Värvus:toores valge/toores must/Kliendi sõnul vajadustele
Certification:Öko-Tex Standard 100
Twist:s/z
Tasasus:Standard
Kasutus:

värvikas 4070 õhuga kaetud lõng Sellel pole mitte ainult pakitud polüestri omadused, vaid ka elastsus ja elastsus, mis kompenseerib ühekomponendilise hõõgniidi defekti. Seda kasutatakse laialdaselt ujumistrikoodes, sokkides, vabaajarõivastes ja muudes toodetes. Saate neid hõlpsalt osta.Parameetrid ja iseloom

Spandexiga kaetud lõnga omadused


1. Õhuga kaetud lõng (lühendatult acy) on lõng, mille välimine kiudfilament ja spandekslõng tõmmatakse samaaegselt läbi teatud tüüpi düüsi ning rütmilise võrgupunkti moodustab regulaarne kõrge pihustusrõhk. - suruõhk. Kangas tundub pehme ja sile;

2. Mehaaniline kaetud lõng (inglise keeles lühendatult scy) on välimise kiudude pidev pöörlemine ja mähimine siidist spandexi südamikule, mida tõmmatakse konstantsel kiirusel. See on keerutatud (inglise keeles lühendatult tpm) Lame ja karge stiil on selle peamine omadus.

Õhukattega lõngal ja mehhaanilise kattega lõngal on allavoolu kudumisveskites omad eelised ja puudused. Õhkkattega lõng vajab üldjuhul kõverdamist õhujoaga kangastelgedel, vastasel juhul on kangas kalduvus kohevusele ja lõngade katkemisele, kuid seda saab kasutada otse peksmise teel. Ainuüksi kulude osas on õhuga kaetud lõnga tootmisvõimsus palju suurem kui mehaanilise kattega lõnga oma, mistõttu on hind madalam kui masinkoti oma, mis on mugav allavoolu kudumismasinate kulude vähendamiseks.

75d denier polüesterlõng 36F DTY tekstuuriga lõng

meie teenused

Mis on twist S ja twist Z?


Viimasel ajal on palju räägitud S twist ja Z twist niitidest ning see pälvib tähelepanu. Mõned nimetavad keerme keeramist vasak- või parempoolseks keerdumiseks, kuid õige terminoloogia on S- või Z-keerdumine. Kui õmblusniit on valmistatud, koosneb see mitmest niidist, tavaliselt kahest või kolmest niidist (mida nimetatakse ka kihiks või kihiks), mis on kokku keeratud, kuigi mõnel võib olla kokku keeratud kuni kuus või kaheksa niiti. Kõik kodumasinate, tööstusmasinate või pikaharuliste masinate jaoks valmistatud õmblus-, tikkimis- või tikkimisniidid peavad olema Z-keerdmustriga.

Oluline on keerdumise suund. Kui hoiate kõnnitee ühest otsast ja keerate seda vasakule, loote "S" keerdumise. Kui keerate seda paremale, loote "Z" keerdumise

Üksikute kiudude esialgne keerd (või esimene keerd) peaks olema S-keerd. Seejärel keeratakse need kiud kokku lõplikuks Z-keerdumiseks, et moodustada niit. See kehtib kogu maailmas kõigi suuremate õmblus-, tikkimis- või tikkimismasinate puhul. On mõned niidid, millel on vastupidine keerd. Mõned käsitsi teppimis-, kudumis- ja kudumislõngad on lõpliku S-keeruga. Kui kasutate vastassuunalise keerdusega niiti, siis lõngaga õmblemise asemel lõng lahti. Niidid ei ole tähistatud keerdmustriga, kuna seda ei peeta oluliseks teada. Kui kasutate usaldusväärse ettevõtte kvaliteetset niiti ja õmblete sellega ettenähtud otstarbel, on sellel tõenäoliselt õige keerd. Kui märkate, et teie niit õmblemisel lahti hargneb, on tõenäoliselt tegemist niidiga, mis pole mõeldud masinatööks.

ACY SCY erinev

FAQ

1.K: Mis on teie eelised?

V: 1) Hea ja stabiilsuse kvaliteet

2) Professionaalne suhtlemine ja pakkumine

3) Tõhus müügijärgne teenindus


2.Q: Kas teil on testiaruanne?

V: Jah, OEKO-TEXi aruanne on saadaval


3.Q: Kas saate vastu võtta mis tahes kiireloomulise tellimuse??

V: Tavaliselt toimub tootmine tavapärase graafiku alusel. Vajadusel suudame ka mõningaid kiireloomulisi tellimusi hallata.


APplication

证书+宝宝-01

Küsitlus
Kliendi küsimused ja vastused
    Ei vastanud ühelegi küsimusele!

Kuumad kategooriad